Unida

Unida hizmetlerini çeşitlendirmek ve uzmanlık alanlarını genişletmek amacı ile saygın kurumlarla birlikte çalışmaktadır.

Unida ölçme ve değerlendirme hizmetleri alanında 2006 yılından beri İngiltere'nin önde gelen psikometrik araç geliştirme ve danışmanlık firması Criterion ile işbirliği yapmaktadır.

Criterion 25 yıldır kurumların kendilerine uygun yetenekleri seçme, geliştirme ve kuruma bağlılığını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu araç ve hizmetleri geliştirmekte, online uygulamakta ve aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Unida, Criterion tarafından geliştirilen ölçme ve değerlendirme araçlarının Türkiye’deki tek temsilcisi ve sertifikalı uygulayıcısıdır.

Unida müşterilerinin seçme ve yerleştirme ihtiyaçları konusunda da 1996 yılında kurulan ID Danışmanlık ile işbirliği yapmaktadır.

ID Danışmanlık müşterilerine iş ortaklığı yaklaşımıyla butik hizmetler sunan Türkiye'nin önde gelen Yönetici Değerleme, Seçme ve Yerleştirme şirketlerinden biridir. Geniş bir yönetici veritabanı ve iletişim ağı ile birleşen iç bünyedeki IK ve yerel uzmanlığı ID'yi, müşterilerinin değişken ve zorlu iş ihtiyaçlarına en uygun adayları bulmalarına yardımcı olmada güçlendirmektedir.

ID şimdiye kadar yüksek kalibrede yeteneklere ve profesyonellere, başarılı ve ödüllendirici bir kariyer doğrultusunda rehberlik etmek adına oluşturmuş olduğu güven ve etik anlayışıyla gurur duymaktadır.