Unida

Unida hizmetlerini çeşitlendirmek ve uzmanlık alanlarını genişletmek amacı ile saygın kurumlarla birlikte çalışmaktadır.

Unida ölçme ve değerlendirme hizmetleri alanında 2006 yılından beri İngiltere'nin önde gelen psikometrik araç geliştirme ve danışmanlık firması Criterion Partnership ile işbirliği yapmaktadır.

Criterion Partnership 25 yıldır kurumların kendilerine uygun yetenekleri seçme, geliştirme ve kuruma bağlılığını sağlayabilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu araç ve hizmetleri geliştirmekte, online uygulamakta ve aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Unida, Criterion Partnership tarafından geliştirilen ölçme ve değerlendirme araçlarının Türkiye’deki tek temsilcisi ve sertifikalı uygulayıcısıdır.

2012 sonbaharında 40 ülkede 1500 danışmanla hizmet sunan dünyanın en önde gelen global yönetim ve İK danışmanlık şirketi BPI Group ile anlaşma imzalayarak network'e katılmıştır.

BPI Group 25 yılı aşkın süredir başta kariyer değişimine destek/outplacement, koçluk ve İK alanında çeşitli danışmanlık hizmetlerine odaklanan; gerçek anlamıyla global boyutlu bir kurum. Logosonun deniz feneri logosu olması, bu kapsama alanı ve misyonu düşünüldüğünde hiç de tesadüf değil!

Unida ise bu güçlü stratejik ortaklığı Türkiye’de temsil etmekten dolayı gururlu... Unida'nın vizyonu olan özgün ihtiyaçlara yaratıcı çözümler sunma ve bu yolla fark yaratma hedefi birebir bu grubun öngörüsü ile örtüşmekte. Unida olarak bu güçlü birikim ve deneyim ağını Türk müşterilerimize sunmaktan mutluyuz.

Unida müşterilerinin seçme ve yerleştirme ihtiyaçları konusunda da 1996 yılında kurulan ID Danışmanlık ile işbirliği yapmaktadır.

ID Danışmanlık müşterilerine iş ortaklığı yaklaşımıyla butik hizmetler sunan Türkiye'nin önde gelen Yönetici Değerleme, Seçme ve Yerleştirme şirketlerinden biridir. Geniş bir yönetici veritabanı ve iletişim ağı ile birleşen iç bünyedeki IK ve yerel uzmanlığı ID'yi, müşterilerinin değişken ve zorlu iş ihtiyaçlarına en uygun adayları bulmalarına yardımcı olmada güçlendirmektedir.

ID şimdiye kadar yüksek kalibrede yeteneklere ve profesyonellere, başarılı ve ödüllendirici bir kariyer doğrultusunda rehberlik etmek adına oluşturmuş olduğu güven ve etik anlayışıyla gurur duymaktadır.